Stredná odborná škola lesnícka a drevárska

Jozefa Dekreta Matejovie v Liptovskom Hrádku

Centrum odborného vzdelávania a prípravy v lesníctve a drevárstve

Prijímacie skúšky 2021

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium na našej škole,

v tejto ťažkej dobe chápeme vaše obavy z niečoho nového, nepoznaného a natradičného akým je aj prijímacie konanie na stredné školy. Preto vám prinášame niekoľko základných informácií o tom ako bude prebiehať prijímacie konanie na našu školu.​

Na základe rozhodnutia Ministra školstva č. 2021/10124:1-A1810 z 26.1.2021 sú stanovené nasledovné termíny a úlohy pre prijímacie konanie:

 

Pevne veríme, že uvedené informácie sú dostatočné a zrozumiteľné. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Nižšie si môžete stiahnuť a prehliadnuť dokumenty, ktoré sa týkajú prijímacieho konania na našej škole. Niektoré z nich sú z minulého roka a uvádzame ich len informatívne aby ste mali predstavu aké dokumenty budeme od vás požadovať. Priebežne budú súbory aktualizované.

 

Dokumenty na stiahnutie

Partneri

Žilinská župaLesy SRSlovenská poľovnícka komoraŠtátne lesy TANAPuDrevársky magazín