Stredná odborná škola lesnícka a drevárska

Jozefa Dekreta Matejovie v Liptovskom Hrádku

Centrum odborného vzdelávania a prípravy v lesníctve a drevárstve

Úspechy v športovej streľbe

Majstrovstvá SR  dorastu, ktoré sa konali v Športovej hale Aréna Brezno boli posledné preteky vzduchovkovej sezóny aj pre športovcov nášho školského športového strediska. Na M-SR sa nominovalo deväť pištoliarov zo streleckého krúžku pracujúceho pod hlavičkou lesníckej a drevárskej školy, z toho päť študentov z našej školy. V kategórií Majstrovstvá Slovenska  v kadetoch patrilo  najlepšie umiestnenie Samuelovi Štefkovičovi, ktorý skončil pred oddielovým športovcom Martinom Fúčelom. V kadetkách skončila Lenka Knižková na šiestom mieste.  V juniorskej kategórii nás reprezentoval Martin Rosina ktorý postúpil do finále z druhého miesta. Vo finále doplatil na malú skúsenosť a skončil na šiestom mieste.  V doraste sa nominoval aj Radek Hudák v jeho prvých majstrovstvách nedokázal poraziť súperov strieľajúcich tretiu sezónu. Družstvo skončilo na druhom mieste.  Na záver sa chcem poďakovať našim strelcom za vzornú reprezentáciu našej školy a do ďalšej sezóny čo najlepšie výsledky a  účasť na Guľových M-SR čo najväčšom počte.

Ján Kriško, tréner školského športového strediska

 

Partneri

Žilinská župaLesy SRSlovenská poľovnícka komoraŠtátne lesy TANAPuDrevársky magazín