Stredná odborná škola lesnícka a drevárska

Jozefa Dekreta Matejovie v Liptovskom Hrádku

Centrum odborného vzdelávania a prípravy v lesníctve a drevárstve

Študenti našej školy boli úspešní

V stredu 3. marca 2021 sa 6. študenti našej školy zúčastnili online formou okresného kola Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ). V kategórií 04. Biológia obsadil Kristián Gregor 1. miesto so svojou prácou Monitoring vtáčích búdok v oblasti Mestských lesov v Starej Turej. V kategórií 07. Poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo obsadil Filip Gašinec 1. miesto so svojou prácou Monitoring poškodenia mladých lesných porastov v PSU Kvačany. V kategórií 01. Problematika voľného času ubsadila autorská dvojica Norbert Benko a Denisa Gažová 2. miesto so svojou prácou Pestrá príroda – amatérske filmové pásmo z pozorovania prírody a Dominik Lštvan 3. miesto s prácou Zachovávanie zvykov a tradícií na lesníckej škole v Liptovskom Hrádku. Pekné 3. miesto získala aj Simona Žiaková so svojou prácou Moje skúsenosti s chovom a odchovom alpského jazvečíkovitého duriča v kategórií 07. Poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo. Našim študentom srdečne blahoželáme, ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a tým, čo postúpili do krajského kola prajeme veľa šťastia pri obhajobe svojich prác. Veríme, že títo študenti budú silnou inšpiráciou pre svojich mladších spolužiakov.
Viac sa dozviete zo správy školského koordinátora SOČ Ing. Jána Lukačka.

Dokumenty na stiahnutie

Partneri

Žilinská župaLesy SRSlovenská poľovnícka komoraŠtátne lesy TANAPuDrevársky magazín