Stredná odborná škola lesnícka a drevárska

Jozefa Dekreta Matejovie v Liptovskom Hrádku

Centrum odborného vzdelávania a prípravy v lesníctve a drevárstve

Podporte nás 2%z daní z príjmu

Vážení rodičia, Vážení absolventi, Vážení priatelia, sympatizanti a podporovatelia našej Strednej odbornej školy lesníckej a drevárskej Jozefa Dekreta Matejovie.

 

Kalendárny rok 2020 sa už prehupol do mesiaca mája a nám všetkým, fyzickým i právnickým osobám  ešte dáva možnosť rozhodnúť sa kde umiestnime svoje 2% z dane z príjmov. Boli by sme veľmi radi, keby ste sa rozhodli pre našu Nadáciu lesníckej školy v Liptovskom Hrádku, ktorá je dôstojnou pokračovateľkou jednej z najstarších lesníckych škôl v Európe. V roku 2021 oslávime 225. výročie  založenia školy Franzom Visnerom von Morgestern, od roku 1796 a zároveň 135. výročie svojej jej obnovy od roku 1886, pod vedením Rudolfa Benkὄ.

 

Bližšie informácie o Nadácii lesníckej školy, ako aj o jej poslaní a možnosti príspevku 2% z Vašich daní za rok 2019, nájdete na stránke http://www.slslhr.sk/dokumenty-nadacie

 Predložené dokumenty si prosím stiahnite, vytlačte, vyplňte a doručte na Váš príslušný daňový úrad, podľa bydliska fyziskej osooby, alebo sídla právnickej osoby. Zákonné lehoty na poukázanie 2% sa pre tento rok posúvajú až do konca júna, takže sú ešte stále aktuálne.

Ďakujem Vám všetkým za Váš príspevok a pochopenie.

 

Ing. Ján Lukačko 

správca Nadácie lesníckej školy v Liptovskom Hrádku